שלום וברוכים הבאים לאתר שלי.

chooseשמי ד”ר ליסה לאו ואני פסיכולוגית קלינית, בעלת הכשרה בריטית בפסיכולוגיה קלינית. פתחתי את האתר הזה בשביל להציג את עצמי ולהביא את שיטות העבודה בהן אני משתמשת.

כבר 17 שנים אני מעניקה שירותים פסיכולוגיים הן למגזרים הציבוריים/ הפרטיים והן לארגוני התנדבות. שירותים נוספים אותם אני מציעה בתוקף הכשרתי הם הערכות פסיכולוגיות, פסיכולותרפיה והרצאות אקדמיות.

טיפול פרטי מוצע בשעות נוחות ומותאמות בקליניקה שלי בתל אביב.

תחומי הטיפול שונים וכוללים טיפול בילדים, נוער, בוגרים, זוגות, משפחות וקבוצות.

אני מאמינה כי על מנת שהטיפול יהיה מוצלח נחוצה שתהיה התאמה מלאה לצרכי ואופי המטופל, אי לכך אני מציעה טיפול לטווח ארוך וקצר, גישות ומודלים שונים, גם בעברית וגם באנגלית ובהתאם לצרכי המטופל.

 התמחות אקדמאית וקלינית

סיימתי את לימודי התואר הראשון באוניברסיטת לידס (BSc Hons) ואת הדוקטורט בפסיכולוגיה קלינית בלונדון (ClinPsyD).  בנוסף השתלמתי בהתמחות בטיפול פסיכואנליטי וטיפול מערכתי במשפחות במרפאת טאביסטוק, לונדון. כיום רשומה כפסיכולוגית קלינית בפנקס הפסיכולוגים בישראל.

 גישת טיפול

 אני מתמחה במגוון שיטות טיפול, כל אחת עם יתרונותיה ובהתאם לצרכים ספציפיים. לדוגמא, אם מטרת הטיפול היא לעבוד על מחשבות או התנהגויות שאינן רצויות, הגישה הקוגניטיבית התנהגותית תתאים בהחלט. מאידך אם יש ההשענות על אירועים מן העבר להתמודדות עם קשיים בהווה, גישה בעלת אופי פסיכודינאמית תתאים יותר. לכל לקוח/ות תותאם גישה שונה ומיוחדת על פי צרכיו. ההבדלים בין הגישות השונות מפורטות ביתר פירוט בהמשך:

– טיפול קוגניטיבי התנהגותי 
– טיפול פסיכודינאמי
Schema-focused therapy 
– טיפול מערכתי/ משפחתי
טיפול נרטיבי
– טיפול אקסיסטנציאליסטי
– טיפול בעל אוריינטציה פוסט-מודרנית, הבנייה חברתית
– טכניקות להרגעות ומדיטציה / mindfulness
– טיפול ביצירתיות ומשחק לילדים

יתכן וטיפול יהיה לטווח ארוך, בינוני או קצר, לגילוי או להשגת מטרות. אני מאפשרת טיפול דו לשוני (בעברית ובאנגלית) לזוגות בעלי רקע שונה.

 אך מעל לכל אני מאמינה כי הטיפול חייב להיות אמפאטי, מקבל, מכיל וישים. האספקט החשוב ביותר בטיפול הוא היחס בין המטפל למטופל.  

 הרצאות

אני מלמדת באוניברסיטות בר אילן, מרצה אורחת ברופין, הנחתי במשך 12 סמסטרים בשלוחת הישראלית של אוניברסיטת דרבי מספר תחומים בפסיכולוגיה וכמוכן תזות של תלמידי תואר שני.

 קורסים לתלמידי תואר ראשון:
– פיסכולוגיה חברתית
– פסיכולוגיה התפתחותית
– פסיכופתלוגיה
– תאוריות אישיות
– סוגיות בפסיכולוגיה עכשווית

 קורסים לתלמידי תואר שני כוללים:
– עבודה עם שונות תרבותית וחברתית
– אתיקה
– שיטות מחקר איכותניות
– פילוסופיה ואפיסטמולוגיה של מחקר פסיכותראפי
–  תיאוריה ויישום בהתפתחות מיומנויות
– הכנה לתזה

 קביעת פגישה:

הפגישות נערכות בקליניקות שלי בפרדס חנה ובתל אביב. אני מציעה פגישות בערבים ובבקרים. ביקורי בית ובבית ספר ניתנים לקביעה בהתאם.

 על מנת לקבוע פגישה נא להתקשר ל 052-6281228
או לשלוח אי- מייל אל: lisa@drlisalaw.com 

ניתן למלא את הטופס מתחת (פרטיות נשמרת)

 אשמח לשמוע ממך.